Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

lenku skyriaus CAAR klubo renginys

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Vartotojo avataras
viktoras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 10 Vas 2004, 11:41
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė viktoras »

na, kaipo ir laikas pratesti pasakojima :)

Nuo pat ryto Sergejus jau buvo prie Juozo aludes, pasiruoses vesti kolona i Klaipedos miesta. Is karto papasakojau jam apie savo beda. „Pompa surasime, radiatoriu uzlituosime...” – pradziugino jis mane. Kolona pajudejo i Klaipeda. Sugedusios Volgos ekipazas prisijunge prie Citroeno DS21. Klaipedoje paroda buvo miesto centro aiksteje ir, kaip veliau paaiskejo, vietos joje uzteko vos vos sutalpinti visas masinas. Klaipedeciu masinos netilpo ir dalyviai, deja, ju nepamate. Nespejus islipti is masinu prisistate spauda ir televizija. Lenku CAARo prezidentas (kuris yra ir kai kuriems zinomo žurnalo “Automobilista” vyr. redaktoriumi) nespejo dalinti interviu. Kiti dalyviai su kažkokiu retro laiveliu buvo nuplukdyti i juru muzieju ir delfinariuma, o masinos liko klaipedieciu apzvalgai. Pasiziurejome delfinu pasirodymus ir turėjome laiko iki vakaro pavalkatauti po Klaipėda. Man, deja, pavalkatauti po Klaipėda nepavyko, nes nuvaziavau su Andrejum į kažkokia skyle, kur pardavinėjo tarybinei technikai detales. Uz 40 litu gavau naujutėle pompa, kas mane labai pradžiugino (tarp kitko toj skylej man rodos galima butu surasti daug geru daiktu kokiom Volgom ir GAZams). Beliko vargas su radiatorium, bet si reikala teko atideti kitai dienai, nes jau buvo velu… Paroda Klaipėdoje baigiasi, visi griztam pas Juoza ir as is karto imuosi darbo. Radiatorius išimtas, bet niekaip nenori nusiimt pompa… ralio dalyviai pradeda draugiskai teikti man pagalba, tempdami vis nauja iranki, kuris galetu padeti nuimti ta sena pompa, kuri matyt nuo gimimo ten ir stovėjo. Galu gale plaktuko, kruvos atsuktuvu ir dvieju vokiečiu pagalba pavyko nuimti ta sena pompa. Kelios minutes, ideta nauja pompa ir as einu gerti alu… bet po keliu minuciu vienam lenkui sove į galva mintys: “lauke stovi keletas Juozo eksponatu, tarp ju ir Volga…. Ieškom Juoza, nuimam ta radiatoriu ir dedam į tavo masina”…. Skazano-sdelano… Juozas sutiko atiduoti man radiatoriu (laimei vanduo is jo buvo išleista ir radiatorius buvo sveikutėlis)…Radiatorius nuimtas ir…. sutemo. Ideti nespejau, tad nusipirkau dar litra alaus ir pasedejome sau pasisnekejome su kitais ralio dalyviais. Kita diena is pat ryto idejau radiatoriu… pabandeme… viskas OK. Visi patenkinti, Juozas zada mano prakiurusi radiatoriu pakabinti ant sienos, kaip prisiminima apie rengini…Ralieciai vaziuoja toliau į Latvija… as griztu į Vilniu…
to be continued :)
Skelbti atsakymą