Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Kipsho GAZ-21 iškeliauja "gydytis"

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai, TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kipshas »

kitoks rašė:hm, jau pradedu galvoti, ar nevertetu tau to kebulo mesti lauk ? labai jai prastai jis atrodo :( tokios supuvusios volgos kaip gyvas ne esu mates :(
kiek gi suvirintojai uz darba pasiprase, jei ne paslaptis ?


Nu nėra čia taip jau labai tragiška kaip nuotraukose atrodo - uždės metalo, pavirins, nu žodžiu sutvarkys - meistras jokių problemų nemato.
Kaina bus aiški tik viską baigus.
Bent jau aš planuoju kai mašina išriedės į gatvę - pateikti visų vertinimui pilną ataskaitą kas ir kiek kainavo.
Tik jaučiu nerašysiu benzino sąnaudų važinėjant ieškoti įvairių detalių :wink:
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

Kipshas rašė:
Nu nėra čia taip jau labai tragiška kaip nuotraukose atrodo - uždės metalo, pavirins, nu žodžiu sutvarkys - meistras jokių problemų nemato.
Kaina bus aiški tik viską baigus.
Bent jau aš planuoju kai mašina išriedės į gatvę - pateikti visų vertinimui pilną ataskaitą kas ir kiek kainavo.
Tik jaučiu nerašysiu benzino sąnaudų važinėjant ieškoti įvairių detalių :wink:


benzino sanaudos gali sudaryti visai nemaza sumele :) meistrams be jokios abejones, kad nera tragiska, bet sakau, kad neteko tokios supuvusios da matyti...
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kipshas »

kitoks rašė:benzino sanaudos gali sudaryti visai nemaza sumele :) meistrams be jokios abejones, kad nera tragiska, bet sakau, kad neteko tokios supuvusios da matyti...


Žinai kas keisčiausia - kai varėm jos pirkti (aš, Egis, Bignas) - tai jie man sakė, kad dar tokiame gerame stovyje neteko matyti volgos :lol: :lol: :lol:
Greitizz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 286
Užsiregistravo: 02 Bal 2004, 13:29
Miestas: Panevezys-Vilnius

Standartinė Greitizz »

"susipazinkime" skyrelyje tikrai atrodo geros bukles ir salonas svarus, grazus :D , o vat kai pradedi ardyti :? bet ner taip baisu, va pas kaimyna buvo Adler'ris nežinau ar taip rasosi, 1937m, tai ten kiaurai buvo supuves, bet viskas pataisoma :wink:
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Visai nebaisus ten tas kėbulas. Sakyčiau Volga šiek tiek geresnė už vidutinę statistinę. 8)
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

Raimis rašė:Visai nebaisus ten tas kėbulas. Sakyčiau Volga šiek tiek geresnė už vidutinę statistinę. 8)

ta, kur siauluose maciau (daviau cia tel, kur dalis parduoda) turi keleta skyliu, prie galiniu arku. tevuko turima - net arkos sveikos. apie salono dugna net ir kalbos ner - viskas puiku... tai kas tada yra ta vidutine statistine ? ai, ne esme :) mano galva - kol buvo neardyta, atrode gerai, o dabar paaiskejo, kad perpuvusi visa ir tai faktas. be jokios abejones, pataisyti galima viska - su tuo faktu nesutikti negali.

a, beje, jei stoga vis tik sugalvosi siuti kita, sita galeciau is taves nupirkti. sakyk kaina i pm. butu labai idomu ta volga pamatyti, jei laiko turesiu, kuriam ji rajone ? si vakara vaziuoju i kauna, busiu savaitgali visa, gal parodysi ?
Vartotojo avataras
BIGNAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 14:46

Standartinė BIGNAS »

vajej kaip surudyjus.. pirmas vaizdas buvo klaidingas:)
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kipshas »

Šiandien susiradau žmogelį kuris persiųs sėdynes, durelių apmušalus, stogą už 500 Lt. (kaina be medžiagų vertės)

Kaip manot ar pigu? 8)
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Sergejus »

Paliginus su Klaipedos miesto kainomis tai pigu.
Vartotojo avataras
Sergejus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 13:22
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė Sergejus »

P.S. O kaip kokybe, ar tas zmogus yra dirbes toki darba.
O tai bus kaip man:pradejau ieskoti kur pasiuti saliona,paskambinau zmogui ir klausiu:
Ar pasiusi man saliona Volgai.,
o taip jokiu problemu.,
sakau ar esi kada nors siuves masinom sedines.,
sako ne bet jokiu problemu.
Tada susimasciau, tiek pinigu ikisau i medziaga o rezultatas bus neaiskus ir nusprendziau sumoketi daugiau pinigu bet pamatyti kokybe.
Skelbti atsakymą