Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Porsche356 ir Austin modeliu restauracija

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Vyrai, nepykit, bet stengiuosi dėti, kiek įmanoma, iš eilės. Tas sparnas kaip matote yra kažkoks neaiškus. Kai pradėjau lupti dažus užkabinau su atsuktuvu.....nulupau pusę sparno. Pasirodo, kažkas jį buvo nulipdęs iš epoksidkės ir stiklo pluošto. Yra ta fotkė pačioje pradžioje.
Prikabinti failai
Gearbox redy to instal 108.jpg
Gearbox redy to instal 108.jpg (65.67 KiB) Peržiūrėta 3344 karus(ų)
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Čia poršiukas dar su senais kailinukais. Ir atrodo gana padoriai. Iš pradžių ir aš taip maniau... Paskui - verkiau... verkiau... verkiau...
Prikabinti failai
Gearbox redy to instal 022.jpg
Gearbox redy to instal 022.jpg (72.68 KiB) Peržiūrėta 3323 karus(ų)
Gearbox redy to instal 021.jpg
Gearbox redy to instal 021.jpg (70.73 KiB) Peržiūrėta 3323 karus(ų)
Gearbox redy to instal 344.jpg
Gearbox redy to instal 344.jpg (67.04 KiB) Peržiūrėta 3323 karus(ų)
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Kaip nuvalyti tokį dugną???????? :? . Supratau tik tiek, kad geriausia grandyti sausu būdu. Naudojau peilį, užgaląstą metalo pjūklą ir šiaip kas po ranka papuolė. Užbaigti galima vieliniu šepečiu, po to švitriniu popieriumi.
Prikabinti failai
Gearbox redy to instal 043.jpg
Gearbox redy to instal 043.jpg (61.35 KiB) Peržiūrėta 3317 karus(ų)
Vartotojo avataras
Mažvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 31 Sau 2005, 18:28
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Mažvydas »

o kiek jum tarkim uztruko laiko visi darbai, ar dazyma irgi pats daret? :|
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Jeigu teisingai suskaičiavau-apie 1300 valandų gryno darbo. Kavos gėrimas ir parūkymai neįskaičiuoti :D . Aišku reikia atminti tai, kad čia pirmas mano darbas. Trūkumas patyrimo. Ir mašiniukas sakyčiau nebuvo labai supuvęs: kapotas ir variklio dangtis be rūdžių, palyginti gerame stovyje galiniai sparnai ir galinė panelė. Internete radau projektų kur vyrai iš tikro daro stebuklus: kapotą "operuoja gabalais" ir pan. Šio modelio poršai yra labai specifiniai, labai turi sekti formų perėjimus. Viskas turi atrodyti tobulai kaip vandens laše. Man tikrai ne viską pavyko padaryti taip kaip turi būti.
Prikabinti failai
0 034.jpg
0 034.jpg (182.38 KiB) Peržiūrėta 3295 karus(ų)
0 033.jpg
0 033.jpg (159.97 KiB) Peržiūrėta 3295 karus(ų)
Foto darytos paskutinę dieną prieš kelionę į Stokholmą.
Foto darytos paskutinę dieną prieš kelionę į Stokholmą.
0 026.jpg (187.62 KiB) Peržiūrėta 3295 karus(ų)
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Pamiršau pasakyti, kad dariau viską pats nuo pradžios iki galo. Taip pat ir dažymą. Variklio ir transmisijos nereikėjo remontuoti, tik plauti, grandyti, šveisti, padažyti.
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1966
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Black rašė:Kaip nuvalyti tokį dugną???????? :? . Supratau tik tiek, kad geriausia grandyti sausu būdu. Naudojau peilį, užgaląstą metalo pjūklą ir šiaip kas po ranka papuolė. Užbaigti galima vieliniu šepečiu, po to švitriniu popieriumi.
O kodel nesugalvojai pasinaudoti smeliasrove?Nebuvo galimybiu ar kad netinka?
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Dėl smėliasrovės buvau perspėtas kai lankiausi pas restauratorių Stokholme, kad po to nebeįmanoma smėlio išprašyti iš kai kurių ertmių. Ir jis (to vyruko vardas Lasse) buvo 1000 kartų teisus. O aš jo nepaklausiau. Laimė, kad aš buvau pasidaręs tokį primityvų manipuliatorių ir galėjau sukti kėbulą kaip kepamą jautį. Naudojau ir dulkių siurblį, ir suspaustą orą - patikėkite, 100% išvalyti nebeįmanoma. Bet kita vertus, įsisenėjusių ir sukietėjusių rūdžių niekas kitas taip idealiai neišvalo kaip smėlio srautas. Bet kai reikalas pakrypsta prie įvairių smalinių dangų mano smėliasrovė bejėgė. 8 atmosferos turbūt per silpnai. Prie šios temos aš dar prieisiu su foto. Ačiū už pastabą. Taip lengviau temą gvildenti kai yra konkretus klausimas.
Vartotojo avataras
Pofka1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1207
Užsiregistravo: 21 Sau 2006, 18:18
Miestas: Kaunas

Standartinė Pofka1 »

Black rašė:Pamiršau pasakyti, kad dariau viską pats nuo pradžios iki galo. Taip pat ir dažymą. Variklio ir transmisijos nereikėjo remontuoti, tik plauti, grandyti, šveisti, padažyti.


Spaudžiu dėšinę :wink: Matyti, kad į darbą įdėta daug meilės ir kantrybės, o dar labiau pagirtina, kad viską atlikot pats.

O beje, saloną irgi pats siuvot ?
Gaz 21 US Export 1966 Pofka 8 61387227
Tarpininkavimo paslaugos. Kaunas
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Ačiū, Pofka1, tikrai vertinu tavo pagarbą. O kalbant apie saloną tai tiesą sakant teko paplušėti ir prie to. Sėdynės ir prietaisų skydelio apdangalas paliko tie patys, o durelių apmušimai, galiniai šonų apmušimai ir galinio lango panelės skydas yra 100% mano gamyba. Apmušta natūralia baldine oda. Pirkau iš Šiaulių "Stumbro" . Spalva priderinta pagal užsakymą. Vieno kvadratinio metro kaina - 120Lt su PVM. Na, o kiliminė danga buvo savininkės užsakyta iš Vokietijos "PORSCHE GERMANY".
Prikabinti failai
3 035.jpg
3 035.jpg (143.06 KiB) Peržiūrėta 3097 karus(ų)
3 040.jpg
3 040.jpg (167.15 KiB) Peržiūrėta 3097 karus(ų)
3 028.jpg
3 028.jpg (126.07 KiB) Peržiūrėta 3098 karus(ų)
Skelbti atsakymą