donciuz

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderators: tadas1991, Moderatoriai

Forum rules
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Post Reply
donciuz
Forumietis
Forumietis
Posts: 21
Joined: 2005 May 09 Mon, 14:57
Location: Kaunas
Contact:

donciuz

Post by donciuz »

Sveiki, mano vardas Donatas, forumuose žinomas kaip donciuz. Šiuo metu man 28 metai. Forume esu prisiregistravęs jau nei daug nei mažai septyni su virš metai. Nors bendrauju mažai, tačiau skaitau ir duomiuosi gana dažnai, pagrinde projektų temas. Esu kilęs iš Kauno rajono, studijų metais ir po to gyvenęs Vilniuje, dabar apsistojęs Didžiojoje Britanijoje. Domiuosi pagrinde VW - Audi modeliais kurie šiam forumui per jauni. Be abejo bet koks senas išskirtinis modelis man taip pat yra įdomus. Įpatingą vietą užima Vaz markė, vien dėl nostalgijos ir prisiminimų. Forume nusprendžiau prisistatyti, nes kaip tik šiemet mano vienam automobiliui stuktelėjo 30 metų. Ta proga aš ir rašau čia.
Taigi mano kuklus autoparkas prisegtas paveikslėliuose.
Attachments
Jubiliatas. Audi 80 Quattro. 83m 2.2 Pirktas kaip donoras raudonajai, tačiau atgaivintas ir funkcionuojantis.
Jubiliatas. Audi 80 Quattro. 83m 2.2 Pirktas kaip donoras raudonajai, tačiau atgaivintas ir funkcionuojantis.
Metais per jaunas. Audi 80 Quattro 84m 2.0<br />Automolilis modifikuotas, Spalva ir salonas neorginalūs.
Metais per jaunas. Audi 80 Quattro 84m 2.0
Automolilis modifikuotas, Spalva ir salonas neorginalūs.
Taip pat per jaunas forumui 1986m Passat syncro, pirktas kaip detalių donoras. Važiuoja, labai daug privalumų. Lemtis neaiški.
Taip pat per jaunas forumui 1986m Passat syncro, pirktas kaip detalių donoras. Važiuoja, labai daug privalumų. Lemtis neaiški.
Audi 80 quattro / VW Passat syncro ligoninė
VW T3 Westfalia California edition
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
donciuz
Forumietis
Forumietis
Posts: 21
Joined: 2005 May 09 Mon, 14:57
Location: Kaunas
Contact:

Re: donciuz

Post by donciuz »

Šio metu quattro/syncro automobiliai užkonservuoti. Visas dėmesys skiriamas naujausiam šeimos nariui, taip pat per jaunam šiam forumui (nors ir gaminamas nuo 1979m). Tai yra 1986m pagamintas Volkswagen Vanagon Westfalia California. Gimęs su 1.6 Turbodyzeliniu motoru dabar turi 1.9TDI motorą ir yra nuolatos tobulinamas. Visų mano automobilių dienoraščius galima rasti kituose forumuose, taip kad nesiplėsiu.
Attachments
Šis pasatas (syncro) jau metale, tačiau pasilikau visiškai visą važiuoklę ir buksyruojantis kitas toks pats tik priekiu varomas gero kėbulo pasatas jau stovi ant šito važiuoklės. Projektas sustojęs, bet tikiu ateity pajudės.
Šis pasatas (syncro) jau metale, tačiau pasilikau visiškai visą važiuoklę ir buksyruojantis kitas toks pats tik priekiu varomas gero kėbulo pasatas jau stovi ant šito važiuoklės. Projektas sustojęs, bet tikiu ateity pajudės.
Mano džiaugsmas ir skausmas. T3 Westfalia
Mano džiaugsmas ir skausmas. T3 Westfalia
Audi 80 quattro / VW Passat syncro ligoninė
VW T3 Westfalia California edition
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Post Reply