Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Porsche356 ir Austin modeliu restauracija

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai, TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Porsche356 ir Austin modeliu restauracija

Standartinė Black »

Tokia buvo pradžia :D .
Prikabinti failai
Gearbox redy to instal 362.jpg
Gearbox redy to instal 362.jpg (71.58 KiB) Peržiūrėta 11709 karus(ų)
Paskutinį kartą redagavo Black 28 Rgs 2009, 12:17, redaguota 1 kartą(us).
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Atsiprašau, paaiškinu, šitas poršiukas buvo darytas nuo to kas matosi pirmoje foto iki to kas yra antroje.
Prikabinti failai
0 028.jpg
0 028.jpg (196.76 KiB) Peržiūrėta 11706 karus(ų)
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Kipshas »

Black rašė:Jei Jūs tikrai norite RESTAURUOTI šiuos automobilius tai, patikėkite, nebus nei pigu, nei greitai. Turiu šiokios tokios informacijos kaip tai daroma.


gal galima daugiau viešai informacijos?

Ar Jūs pats ar Jūsų draugai darot?
Kur tai yra? kokios kainos? ar nuo A iki Z padarot ir pan.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Taip, čia buvo mano pirmas rimtas projektas. Daugiau parašysiu vakare.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Turiu pridurti, kad šis mašiniukas yra registruotas Švedijoje. Aš tik parvariau jį pas save remontui. Ar tai atitinka šio forumo reikalavimus? Turiu daugybę foto apie darbo eigą. Pasidalinsiu informacija - tikrai negaila. Man pačiam seniai rūpėjo surasti bendraminčių ir truputį praplėsti akiratį. Gyvenu Telšių rajone.
Prikabinti failai
Gearbox redy to instal 374.jpg
Gearbox redy to instal 374.jpg (78.17 KiB) Peržiūrėta 11646 karus(ų)
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Dar pora foto.
Prikabinti failai
Front suspension instaled.jpg
Front suspension instaled.jpg (165.49 KiB) Peržiūrėta 11635 karus(ų)
Gearbox redy to instal 264.jpg
Gearbox redy to instal 264.jpg (75.68 KiB) Peržiūrėta 11635 karus(ų)
Vartotojo avataras
Pofka1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1207
Užsiregistravo: 21 Sau 2006, 18:18
Miestas: Kaunas

Standartinė Pofka1 »

Įdėkit daugiau foto su trumpais komentarais (jei nesunku aišku) labai jau įdomu. Matosi puikus projektas :wink:
Gaz 21 US Export 1966 Pofka 8 61387227
Tarpininkavimo paslaugos. Kaunas
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Pradžia buvo tokia, kad šio atomobilio savininkė nusivežė mane į Stokholmą pas vieną vyruką į jo dirbtuves, kuris užsiima vien Porsche356 modelio restauracija. Tiksliai negaliu pasakyti, kokius darbus jis atlieka, bet manau, kad jis tik nešpakliuoja ir nedažo. Dabar labai gailiuosi, kad tąkart neturėjau fotokameros... Tai ką pamačiau mane pribloškė! Dirbtuvėse stovėjo gal 8 panašūs mašiniukai įvairiose restauravimo stadijose-nuo plikos skardos iki pilnai surinkto "saldainiuko". Taigi, kiek įmanoma informacijos sukišti į galvą per 1h? Po viso to aš bandžiau, bent jau iš dalies, daryti viską taip pat kaip mačiau. Trukdė begalinis trūkumas žinių-viskas, ką žinojau ir mokėjau iki tol, atrodė nieko verta. Daug valandų praleidau prie kompo ieškodamas bent menkiausios informacijos internete.
Prikabinti failai
Body paint 008.jpg
Body paint 008.jpg (149.49 KiB) Peržiūrėta 11603 karus(ų)
Gearbox redy to instal 256.jpg
Gearbox redy to instal 256.jpg (67.17 KiB) Peržiūrėta 11603 karus(ų)
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Čia gaunasi, kad aš lyg ir sau reklamą varau, o laurynasmark8 paliko antram plane. Atsiprašau. :oops:
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1966
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Idomu.Dek toliau nuotraukas (su komentarais).Verta pamineti, kaip sekesi priimti vienus ar kitus sprendimus, kodel taip ar kitaip..Bet kuri patirtis restauruojant siame forume vertinama.
P.S.Auksine kantrybe formuojant skardos profilius plaktuku...Gal gi gali placiau apie sio darbo proceduras parasyti - kitiems bus naudinga.
Skelbti atsakymą